Silversea Cruises ile Sınırların Ötesindeki Lüksü Keşfedin

Gemi seyahati dünyasında lüksün zirvesi olan Silversea Cruises ile zarafetin macerayla buluştuğu bir yolculuğa çıkın. Açık denizlerde abartılı seyahat kavramını yeniden tanımlamasıyla tanınan Silversea Cruises, seçici gezginler için benzersiz bir deneyim sunuyor.

Kişiselleştirilmiş hizmet ve detaylara gösterilen özenin hoşgörü atmosferi yarattığı Silversea'nin tamamı süitlerden oluşan samimi gemilerinden birine adım atın. Silversea Cruises, mükemmelliğe olan bağlılığıyla, ister Akdeniz'in cazibesi, ister Alaska'nın vahşi güzelliği, ister Asya'nın egzotik manzaraları olsun, en büyüleyici destinasyonlara unutulmaz yolculuklar düzenler.

Her Silversea gezisi, geniş süitlerin, gurme yemeklerin ve özenle seçilmiş deneyimlerin kusursuz bir şekilde bir araya geldiği, rafine edilmiş bir sofistike kutlamadır. Her anın olağanüstülüğün tadını çıkarmak için bir fırsat olduğu Silversea dünyasına kendinizi kaptırın.

Bize katılın ve yolculuğun varış noktaları kadar olağanüstü olduğu Silversea Cruises ile seyahat deneyiminizi yeni boyutlara taşıyın.

Royal Caribbean Group'un 'tacındaki mücevher' olan Silversea, hem her şey dahil yaşam tarzı teklifi hem de küresel destinasyon portföyüyle takdir toplayan, önde gelen ultra lüks ve keşif gezisi gemi şirketidir. 1994 yılında dünyanın ilk her şey dahil, ultra lüks küresel yolcu gemisi olarak faaliyete geçen Silversea, Temmuz 2018'de grubun kruvaziyer hattının hisselerinin üçte ikisini satın alması ve ardından Temmuz ayında geri kalan hisseleri satın almasıyla resmi olarak Royal Caribbean Group'un bir parçası oldu. 2020.

Silversea, ultra lüks yolculukta en kapsamlı tekliflerden birini sunmaktadır. Yolculuklara her süit kategorisinde uşak hizmeti dahildir; her gemide çeşitli restoranların yanı sıra günün her saati süitlerde yemek yeme imkanı, talep üzerine 7/24 ücretsiz sürdürülebilir havyar ve gemi genelinde servis edilen birinci sınıf içecekler; ve diğer hizmetlerin yanı sıra standart olarak özel transferleri ve uçuşların dahil olduğu gerçek bir kapıdan kapıya hizmet. Silversea'nin konukları, yedi kıtanın tamamında 900'den fazla destinasyona seyahat ederek, dünyanın en dikkat çekici yerlerinde özenle seçilmiş sürükleyici deneyimlerin keyfini çıkarıyor.

Silversea'nin filosunda beş adet ultra lüks keşif gemisinin yanı sıra altı adet klasik gemi bulunmaktadır. Denizdeki en konforlu ve ferah gemiler arasında yer alan kruvaziyer gemilerinin her biri, zarafet, şenlik ve fısıltı lüksünün atmosferine sahiptir. Silversea yakın zamanda Haziran 2020'den bu yana filosuna dört gemi kattı: Silver Origin, Silver Moon ve Silver Dawn, Silver Endeavor ve filonun sayısı 11'e çıktı.

Silversea, ultra lüks ve keşif gezisi endüstrilerinde yenilikler yapmaya devam ediyor. Silver Moon'un Ekim 2020'deki lansmanı, Silversea'nin çığır açan S.A.L.T. mutfak programı.  Gezginlerin dünyanın en zengin mutfak kültürlerine derinlemesine dalmalarını, bölgesel yiyecek ve içecekleri konukların bir destinasyonun ruhuyla etkileşime geçebilecekleri mercekler olarak görmelerini sağlar. Filoya Kasım 2021'de katılan Silver Dawn'da konuklar, Roma yaşam tarzından ilham alan, fedakarlık ve gecikmiş tatmin yerine şımartılmaya ve zevke odaklanan, denizde sağlıklı yaşamda hoşgörülü bir yenilik olan Otium sağlıklı yaşam programının keyfini çıkarıyor.

Temmuz 2022'de Silversea, yolcuları her iki Kutup Bölgesi de dahil olmak üzere dünyanın en uzak noktalarına götürmek için özel olarak tasarlanan, dünyanın en lüks keşif gemisi Silver Endeavour'u filosuna kattı. Keşif gezilerinde son teknoloji olanaklar ve en yüksek alan/misafir oranıyla tamamlanan Silver Endeavor, Silversea'nin önde gelen ultra lüks keşif gezisi hattı konumunu güçlendirerek sektörün en çeşitli kutup tekliflerini genişletiyor.

Grubun devam eden sürdürülebilirlik çabalarına dayanarak Silversea, sırasıyla 2023 ve 2024'te iki Nova sınıfı gemiyi (Silver Nova ve Silver Ray) teslim alacak ve gemilerin masraflarını azaltacak öncü teknolojiyle sürdürülebilir gemi seyahatinde sınırları zorlayacak.

Silversea'nin en büyük ofisi Miami'deki Royal Caribbean Grubu Genel Merkezi'ndedir. Markanın ayrıca Monako, Birleşik Krallık, Almanya ve Avustralya'da ofisleri bulunmaktadır.

Fotoğraf ve Videolar

Silversea Cruises Gemileri