Holland America Line'da seyahatin dünyayı değiştirme gücüne sahip olduğuna inanıyoruz. Fikirleri açarak, bağlantılar kurarak ve ortak bir insanlığa ilham vererek dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye yardımcı olmayı en yüksek amacımız olarak görüyoruz.
Holland America Line, 150 yıldır gemi seyahatinde tanınmış bir lider olmuştur. Denizdeki en geniş ve konforlu gemilerden bazılarını, ödüllü hizmeti, enfes yemekleri, kapsamlı aktiviteleri ve zenginleştirme programlarını ve dünya çapında ilgi çekici seyahat programlarını arıyorsanız, doğru yere geldiniz.

11 modern klasik gemiden oluşan filomuz, yedi kıtayı ziyaret ederek yılda 500'den fazla sefer sunmaktadır. Deniz yolculukları, Karayipler, Alaska, Avrupa, Meksika, Güney Amerika, Panama Kanalı, Avustralya, Yeni Zelanda ve Asya'daki hem popüler hem de daha az seyahat edilen limanların yanı sıra Amazon, Antarktika'ya yapılan benzersiz yolculuklar ve genişletilmiş Büyük Yolculuklarımızı içerir.

Holland America Line, çevre programıyla gurur duyuyor. Şirket, ilk ISO 14001 sertifikasını Haziran 2006'da aldı. Çevre yönetimi için uluslararası kabul görmüş bir standart olan ISO 14001, gemilerimizin operasyonlarının neredeyse her yönünü kapsıyor. Holland America Line, bu standardı karşılamak üzere tekrar tekrar sertifikalandırılmıştır - misafirlerimizin, mürettebatımızın, gemilerimizin ve içinde yaşadığımız ve faaliyet gösterdiğimiz çevrenin korunmasının yalnızca yapılacak doğru şey değil, aynı zamanda bizim için de gerekli olduğuna olan inancımızı göstermektedir. işimizin başarılı bir şekilde yürütülmesi.

Kolektif sosyal sorumluluğumuzun bir parçası olarak şirket, çalışanlar ve konuklar, dünyanın dört bir yanındaki topluluklara ve kuruluşlara geri vermek için bir araya geldi. İster bir yetimhaneye gemi malzemeleri bağışlamak, ister bir mahalle parkını temizlemek, ister kanser araştırmaları için fon toplamak üzere gemide 5K yürüyüş yapmak veya afet yardımına para bağışlamak olsun, Holland America Line ve çalışanlarımız bir fark yaratmak için zaman ve kaynakları paylaşıyor.

Her Holland America Line çalışanı, misafirlerimiz için gerçekten olağanüstü bir deneyim sağlamaya kendini adamıştır. Sizi gemide ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Fotoğraf ve Videolar

Holland America Line Gemileri