COSTA TURLARI
 

İtalyan bayrağını dalgalandıran tek kruvaziyer şirketiyiz ve Londra ve New York borsalarında işlem gören ve sektörde dünya lideri olan Carnival Corporation & plc Group'un bir parçasıyız. Costa Cruises, 75 yıldır İtalyan stilini ve misafirperverliğini bünyesinde barındırmaktadır.

Hizmette olan 10 gemimizle, genel merkezimiz Cenova'da ve küresel düzeyde, özellikle Akdeniz, Kuzey Avrupa, Baltık Denizi, Karayipler, Kuzey ve Orta Amerika, Güney Amerika, Arap Emirlikleri ve Uzak Doğu'daki rotalarda faaliyet gösteriyoruz. .

 

SINIR TANIMAYAN UFUKLAR
 

Misafirlerimize dünyanın en güzel destinasyonlarını tanıtmayı, kimliklerine tam bir saygı duyarak beş kıtadaki farklı ülkeleri ve farklı kültürleri keşfetmelerini sağlamayı her zaman işimiz haline getirdik.

İtalyan bayrağını taşıyan tek kruvaziyer şirketi olarak, İtalyan değerlerinin dünyadaki elçisi olarak hareket etmek ve uğrak limanlarımızda ülkemizi temsil etmek bizim sorumluluk ve görevimizdir.

Costa'da, geleceğin gemilerini tasarlarken ve yerel kültürleri keşfetmeye ve onları sorumlu gezginler olarak deneyimlemeye yönelik bir tatil sunmak için detaylara azami özen gösterilerek yürütülen bir süreç olan gemide deneyimi geliştirirken sorumlu inovasyon kilit bir faktördür.

75 yıllık yolculuk
31 Mart 1948'de Anna C ile Cenova'dan Buenos Aires'e ilk yolculuğumuzun üzerinden neredeyse 75 yıl geçti, bugün hala başımızın üzerinde gururla dalgalanan İtalyan bayrağıyla dünya denizlerini geziyoruz ve geziyoruz. Anlatacak çok hikayemiz var: her bir gemimiz için bir hikaye. Örneğin Franca C, dünyada deniz yolculukları için inşa edilen ilk gemiydi. Yıl 1957'dir. Zamanla gemilerin tasarımları, boyutları ve dekorları değişmiş, kamaraların çoğuna balkonlar getirilmiştir. Yolcuların zevkleri ve gereksinimleri değişti, ancak değerlerimiz değişmeden kaldı: kendimizi müşterilerimize adadık.

Bu nedenle inovasyonu ve sürdürülebilir kalkınmayı geleceğimizin temeli olarak gören bir rota çizdik. Bu nedenle sizlerle birlikte ziyaret ettiğimiz destinasyonlarda yarattığımız etkiyi en aza indirmeye çalışıyoruz.

Fotoğraf ve Videolar

Costa Cruises Gemileri