2020 En İyi Hizmet - Büyük Gemi Kategorisi - Cruise Critic Cruiser's Choice Ödülleri Celebrity Equinox® artık gemi seyahati dünyasında daha da fazla ses getiriyor. The Retreat® Sundeck ve The Retreat® Lounge'u içeren The Retreat'in konukları için özel bir deneyim olan The Retreat®'e, geminin her yerine yüksek tasarım konseptleri ve teknoloji eklenmesinden, değişim olağanüstü. Ödüllü Luminae'mizle birleşen bu yeni mekanlar kesinlikle memnun edecektir. Sizi kelimenin tam anlamıyla lüksle saracak Kaşmir℠ Yataklara sahip yeni eXhale® yatak takımına geçin. Premium yolculuğun özü. Ve bazı kapsamlı yükseltmelerden sonra bu her zamankinden daha doğru. Başka hiçbir Celebrity gemisinde bulunmayan yeni olanaklarla, gemiye adım attığınız anda beklentilerinizi aşmaya hazırlanın. On olağanüstü yemek mekanı arasından seçtiğinizin tadını çıkarın. Yeni Craft Social'da butik biranın ve rahatlatıcı yemeklerin tadını çıkarın ve Slush'taki havuz terasında serinletici dondurulmuş kokteylleri yudumlayın. Denizde eşsiz bir deneyim, rahatlatıcı Lawn Club'da çimleri ayaklarınızın altında hissedin. Celebrity'nin rakipsiz konuk hizmetleriyle tamamlanan akla gelebilecek her türlü konfor, varış noktanız ne olursa olsun eşsiz bir seyir deneyimi vaat ediyor. Celebrity Equinox, gemide daha iyi bir deneyim için size yüksek hızlı bağlantı sunmak üzere dünyanın en gelişmiş geniş bant uydu interneti Starlink ile yola çıkıyor.

Retreat® bir yer değil. Bu bir hoşluk değil. Bu bir hizmet değil. Bunların hepsi ve daha fazlası. Retreat'te bir uşak, özel bir restoran ve özel bir salon bulunmaktadır. The Retreat'in konuğu olarak, özel bir restoran ve ayrıcalıklı salonun yanı sıra, birinci sınıf içecekler ve birinci sınıf Wi-Fi ile başlayan, özenle seçilmiş olanakların uzun bir listesinin keyfini çıkaracaksınız. Unutulmaz bir tatil için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmanızı sağlayan profesyonellerden oluşan özel bir ekiple bir araya gelen The Retreat, dünyayı keşfetmeniz için lüks bir yoldur.

Lüks konaklama seçeneklerimiz, konaklamanızı sıcak ve davetkar kılmak için ustaca yaratılmıştır. Şık tasarımın tadını çıkarın. Enfes yatak takımlarına dalın. Nefes kesen manzaraların tadını çıkarın. Dünyanın lüks konforla geçişini izleyin.

Tatilde ne yediğiniz neredeyse nereye gittiğiniz kadar önemlidir ve her Celebrity tatilinde bu ikisini mükemmel bir şekilde bir araya getiriyoruz. Yemek deneyiminizin büyüleyici kokuları ve lezzetleri, masanızdan bile kalkmadan sizi yeni mekanlara taşıyacak. Celebrity Eclipse'de eşi benzeri olmayan bir mutfak yolculuğuna çıkacaksınız. Özel restoranlar ve çeşitli bar ve salonların yer aldığı her deneyim, damak tadınızı heyecanlandıracak ve daha fazlasını istemenizi sağlayacaktır. Menülerimiz Michelin yıldızlı şef Cornelius Gallagher tarafından hazırlanıyor ve dünya çapında ziyaret ettiğimiz muhteşem bölgelerden ilham alıyor. Küresel Mutfak Elçimiz, dünyaca ünlü şef Daniel Boulud, Luminae misafirleri için yeni, özel imzalı yemekler de yaratıyor ve Chef's Table deneyiminde her damak zevkini memnun edecek bir şeyler var. Yerel kaynaklı malzemeler kullanılarak günlük olarak taze yemekler hazırlayan, gemideki en iyi aşçılarımızla birlikte, denizde en iyi yemek deneyimini yaşayacaksınız.

Nihai refah düzeyinizi bulmanın, okyanusu arka planınız olarak kullanmaktan daha iyi bir yolu yoktur. Kaşmirden yapılmış özel eXhale® yatağımızda inanılmaz bir gece uykusuyla bütünsel sağlıklı yaşam yolculuğunuza başlayın. Denize ilk çıkan fitness programlarıyla endorfinlerinizin akmasını sağlayın. Spa'ya kaçın ve ziyaret ettiğimiz yerler kadar benzersiz olan Destinasyondan Esinlenen Bakımlar da dahil olmak üzere 120'den fazla gençleştirici bakımı keşfedin. The Spa'nın kalbinde yer alan SEA Thermal Suite ve Persian Garden, duyulara yönelik oyun alanlarıdır ve AquaClass® kamaralarımızın ve Aqua Sky Süitlerimizin konukları için ücretsizdir. Kilometrelerce denizde zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu beslemek için ihtiyacınız olan her şeyi düşündük.​