Seyahat etmenin pek çok yolu var, ancak hiç kimse dünyanın harika destinasyonlarını, en iyi korunan sırlarını ve insanlarının ruhunu, Destinasyon Lideri Princess Cruises® gibi gerçekten keşfetmenize yardımcı olmuyor.

Princess, 1965'ten beri dünya çapında yelken açıyor ve milyonlarca konuğu 15 muhteşem gemiden oluşan filosunda 330'dan fazla varış noktasına hayat değiştiren yolculuklara çıkarıyor. Gemide, otantik folklorik gösteriler, yöresel yemekler ve yerel uzmanların aydınlatıcı sunumları ile ziyaret edeceğiniz yerlerin kültürüne, renklerine ve tatlarına kendinizi kaptıracaksınız. Princess, ödüllü Discovery™ ve Animal Planet™ Exclusive kıyı gezilerimizle kıyıda en çok görmek isteyeceğiniz görülecek yerler listesinin yanı sıra seyahat kitaplarında bulunmayan gizli mücevherleri size sunar.

Ve şimdi Princess, size hayal bile edemeyeceğiniz kadar zahmetsiz ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunan MedallionClass Vacations™ ile bir sonraki tatil seyahati dalgasını başlattı. MedallionClass®, sizi kaldırım kenarından havuz kenarına bir esintiyle götürmek için sorunsuz gemiye binme, kişisel akıllı cihazınızı kullanarak talep üzerine içecek teslimatı gibi gemi yolculuğu deneyiminde sayısız geliştirmenin kilidini açan ücretsiz bir giyilebilir cihaz olan Medallion® cihazı tarafından etkinleştirilir. Anılarınızı yayınlamanıza, mesaj göndermenize ve paylaşmanıza ve çok daha fazlasına olanak tanıyan denizde Wi-Fi! .

Ödüllü şeflerin birinci sınıf mutfağından Broadway efsaneleri tarafından yaratılan canlı yapım şovlarına ve Movies Under the Stars® ile havuz başında dinlenirken bir Hollywood filminin keyfini çıkararak gerçek bir Princess orijinal deneyimine kadar her yolculukta bir dizi imza özelliğin keyfini çıkarın . Lotus Spa®'dan sadece yetişkinler için ayrılmış sakin bir inziva yeri olan Sanctuary'e ve gece sona erdiğinde, ödüllü Princess Luxury Yatak ile uykunun nihai gecesinin tadını çıkarmaya kadar bedeninizi ve zihninizi gençleştirmenin çeşitli yolları vardır. Cruise Critic'ten En İyi Yolcu Gemisi Yatağı.

Princess'in Tavsiye Dergisi tarafından neden 12 kez "En İyi Gemi Seyahat Programları" ödülüne layık görüldüğünü keşfedin ve dünyayı yepyeni bir şekilde görün.

Princess'i Farklı Kılan Nedir?

Sürükleyici Keşif - Cruise Critic tarafından "En İyi Cruise Line Seyahat Programları" olarak seçilmek ve Global Traveller Magazine tarafından "En İyi Cruise Gemi Gezileri" ödülüne layık görülmek, Princess'in kendilerini daldırma ve keşfetmeye adamasının sonucudur. Yerel Bağlantılar programımızla, Princess, bir gemi yolculuğundan arzu edeceğiniz duygu ve tadı veren kıyı gezileri oluşturmak için yerel uzmanlarla iş birliği yapar. Princess, Discovery™ ile birlikte Discovery at SEA programını oluşturdu ve Deadliest Catch, Shark Week ve Gold Rush gibi popüler programlara dayalı olarak size tüm aile için bir dizi büyüleyici araç içi program sunuyor. Princess ayrıca, More Ashore ile gece geç saatlerde (21:00 veya sonrası) ve her bölgede geceleme ile limanda daha fazla zaman sunmak için seyahat programlarımızı hazırlar ve gündüz manzaraları görmenize ve gece hayatını deneyimlemenize olanak tanır.
Taze Hazırlanmış Mutfak - Yemek, seyahatle iç içedir. Yeni bir şehrin eşsiz lezzetlerini keşfetmekten, bir yemeğin bir araya gelişini izlemeye kadar, en iyi seyahat anılarından bazıları yemek etrafında döner. Sıfırdan yapılan taze yöresel yemekler ve her bölgede mutfak turları ile bedeninizi ve merak duygunuzu besliyoruz.
Gençleştirme - Bir gemi yolculuğu, şafaktan gün batımına kadar birbiri ardına gelen maceralardan ibaret değildir. Seyir ile tatil yeriniz sizinle birlikte seyahat eder ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir heyecan ve gençleşme karışımı sunar. CNBC, Princess'i 2018'de "Gevşeme için 1 Numaralı Yolcu Gemisi" seçti ve neden açık havada masajlar, serinletici içecekler ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için Serenity Görevlileri sunan yetişkinler için bir inziva yeri olan Sanctuary gibi olanaklarla anlayacaksınız. Daha derin bir rahatlamaya ihtiyaç duyarsanız, sıcak taş masajı, aromaterapi saunası veya detoksifiye edici yüz bakımı ile ödüllü Lotus Spa®'da kendinizi şımartabilirsiniz. Gün bittiğinde, son gece uykusu için Princess Luxury Bed'e çekilirsiniz.
İlgi Çekici Eğlence – İlk kez kruvazör olarak seyahat edenler bazen denizde geçirecekleri günlerde ne yapacaklarını merak ederler. Her geminin, hepsini deneyimlemek için birçok deniz yolculuğunu gerektirecek kadar ilgi çekici, heyecan verici ve çeşitli eğlencelerle dolu olduğunu keşfettiğinizde gemide geçirdiğiniz anı seviyoruz. Piazza'daki canlı müzik ve sokak sanatçıları, birinci sınıf sihirbazlar ve illüzyonistler ve en iyi başrol komedyenleri dahil olmak üzere performanslar bir Princess gemisinin her köşesinden sizi çağırıyor. Sadece son teknoloji Princess sinemalarında görebileceğiniz Broadway Kalibre yapım gösterilerimizi kaçırmayın.

Princess Cruise ile seyahat etmek, sıcak ve rahat bir gemi yolculuğu deneyimidir. Uçakta çağdaş tasarımı, yenilikçi teknolojiyi, heyecan verici eğlenceyi, olağanüstü hizmeti ve her yaştan misafir için bir şeyler keşfedeceksiniz. Bir dizi leziz yemek seçeneği, büyüleyici eğlence, iyi stoklanmış butikler, yalnızca yetişkinlere özel alanların yanı sıra çok popüler bir gençlik programı dahil olmak üzere genç kruvazörler için olanlar, birçok aile odaklı oyun ve zorluklarla gemideki aktiviteler ve olanaklar çok geniş ve çeşitlidir. artı harika bir havuz, spa ve daha fazlası.

Gemiye adım attığınız andan itibaren, konukların rüya gibi bir tatil yaşamalarına yardımcı olmaktan gurur duyan, sıcakkanlı ve güler yüzlü bir ekip tarafından karşılanır ve ilgilenilirsiniz. Tüm departmanlardan tanıştığınız her mürettebat üyesi, onlarla yelken açmayı seçen herkesin beklentilerini aşmak için yorulmadan çalışıyor.

Princess Cruises'ın gemileri dünya çapında 500'den fazla farklı güzergahta seyrediyor. Karayipler, Kanada ve New England, Panama Kanalı, Avrupa, Alaska, Asya, Afrika, Avustralya ve Yeni Zelanda, Güney Amerika'yı ziyaret edin ve dünya gemi seyahatlerine çıkın.

Sayılarla Princess

Her yıl milyonlarca misafiri dünya çapında 330 noktaya taşıyan filoda 15 gemi.
Üç günden 111 güne kadar değişen 170'in üzerinde benzersiz güzergah.
98 bağlantı noktasında 500'den fazla More Ashore gece geç saatlerde arama ve 16 bağlantı noktasında 70 gece araması.
100'den fazla UNESCO Dünya Mirası Alanına erişim.

Fotoğraf ve Videolar

Princess Cruises Gemileri