Signature Sınıfı gemilerimizin ikincisi Nieuw Amsterdam, ilham verici bir tasarım ve sanat koleksiyonuyla tarihi New York şehrini kutluyor. Gemideyken sakin Greenhouse Spa & Salon®'da gençleşin, denizde turşu oynayın ya da kaliteli restoranlarda cezbedici bir yemeğin tadını çıkarın. Müzik havasında olduğunuzda, Billboard Onboard odayı liste başı hitlerle doldurur ve B.B. King's Blues Club, doğrudan Beale Street'ten R&B sunar.4

  • Rock Burada Yaşıyor Rock yapmaya hazır olduğunuzda, gemideki en iyi canlı müzik mekanı olan Rolling Stone Rock Room'a gidin. Doğrudan Rolling Stone dergisinin en iyi şarkı listelerinden favorilerinizi ve klasik hitlerinizi dinleyin.
  • Hareket etme havasında olduğunuzda, gemi yolculuğunuzda canlı müzik zamanı. Doğrudan Memphis'teki Beale Caddesi'nden, B.B. King's All-Star Band sizi dans ettirmek için zengin bir güney mirası olan klasik soul ve rock & roll'u pişiriyor.
  • BBC Earth ile ortaklığımız, onların yenilikçi ve nefes kesici programlarını Dünya Sahnesi'ne getiriyor. BBC Earth'ün inanılmaz vahşi yaşam görüntüleri büyük ekranı doldururken, ödüllü film müzikleri canlı icra ediliyor. Size gezegene yeni bir bakış açısı kazandıracak unutulmaz bir deneyim.
  • Professional Pickleball Association'ın özel yolcu gemisi ortağı Holland America Line ile ABD'de en hızlı büyüyen sporu oynayın. Tüm yolcu gemilerimizde üst güverteden harika manzaralara sahip pickleball kortları bulunur. Ekipman ve kortlar, hava izin verdiği sürece her zaman bir maç için kullanılabilir. Denizde bir pickleball turnuvasına katılın ve vuruş atışınızı test edin. 2023 baharından itibaren ücretsiz başlangıç ​​derslerinde temel bilgileri öğrenin. Hatıra başlangıç ​​kitleri yakında perakende mağazalarımızda satışa sunulacak - hevesli oyuncular için hediye veya hatıra olarak satın alın, böylece pickleball yolculuğu anılarınızı her zaman hatırlayabilirsiniz.
  • Yenilenin, Rahatlayın ve Gençleşin Denizde geçirdiğiniz sakin bir gün boyunca, Greenhouse Spa & Salon® gibi birkaç yer tazelenmenize, rahatlamanıza ve gençleşmenize yardımcı olur. Bu cennet inziva yeri, ünlü spa ritüelleri ve iyileştirici dokunuşlarla sağlığınızın her yönünü besler. Spada, birinci sınıf, doğal kaynaklı içerikler içeren yüz bakımları ile cildinizi şımartın. Dünyanın dört bir yanından toplanan, zamana saygı duyulan, uygulamalı masaj tekniklerini kullanan masaj uygulamalarıyla vücudunuzu da besleyin.
  • Holland America Line geminizin Kumarhanesi çok çeşitli oyun seçenekleri sunar. İster kumar makinelerini tercih edin, ister blackjack veya pokerde şansınızı denemek isteyin, bayilerimiz ve personelimiz ücretsiz eğitim vermeye hazırdır ve birçok ilgi çekici turnuva seçeneği sunuyoruz. Kumarhane sadece denizde açıktır.
  • Gemideki en büyük tiyatro olan World Stage, gece ve gündüz çeşitli performanslara ev sahipliği yapıyor. Özel EXC® Talk ders serimiz, yerel uzmanlar tarafından anlatılan ve Cruise & Travel Direktörünüz tarafından anlatılan büyüleyici bölgesel hikayeler içerir. Akşamları Step One Dance Company, vokalist Cantaré, BBC Earth in Concert ve daha fazlası sahne alıyor. Koningsdam, Nieuw Statendam ve Rotterdam, sizi iki katlı, panoramik bir LED ekranla muhteşem bir görüntü ve sesle çevreleyerek World Stage deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyor.
  • Holland America Line'ın gençlik etkinlikleri programı Çocuk Kulübü, tam zamanlı, profesyonel eğitimli bir personel tarafından denetlenen 3-17 yaş arası çocuklar ve gençler için bir dizi eğlenceli etkinlik sunar. Sanat ve zanaat, spor, video oyunu yarışmaları, çöpçü avları, zorlu takım oyunları ve temalı partiler için kendi yaşlarındaki diğer çocuklara katılma fırsatı bulacaklar. Not: Tüm Efsanevi ve Büyük Yolculuklar dahil 25 gün ve üzeri tekne turlarında Çocuk Kulübü sunulmamaktadır. Gemide olabilecek tüm çocuklar için bu uzun yolculuklar boyunca çeşitli çocuk aktiviteleri sunacağız.
  • En yeni kardiyo ve ağırlık makineleriyle donatılmış profesyonel kadrolu Fitness Merkezine uğrayın. Salonda bisiklete binme, Pilates ve daha fazlası üzerine derslerimizden birini deneyin veya kendi hızınızda egzersiz yapın. Ayrıca basketbol ve voleybol sahaları ile iki serinletici havuz (belirli gemilerde mevcuttur) bulacağınız güvertede temiz hava alabilir ve egzersiz yapabilirsiniz. Bazı sınıfların nominal bir ücreti olabilir.