MSC Cruises, dünyanın en büyük üçüncü gemi seyahati markası olmasının yanı sıra Avrupa, Güney Amerika, Körfez bölgesi ve Güney Afrika'da diğer tüm oyunculardan daha fazla pazar payı ve dağıtılan kapasite ile liderdir. Aynı zamanda Karayipler, Kuzey Amerika ve Uzak Doğu pazarlarındaki güçlü varlığıyla en hızlı büyüyen küresel gemi seyahati markasıdır.

Merkezi Cenevre, İsviçre'de bulunan MSC Cruises, 300 yılı aşkın denizcilik mirasına sahip İsviçre merkezli önde gelen özel nakliye ve lojistik holdingi MSC Group'un Gemi Yolculuğu Bölümünde yer alan iki markadan biridir. Çağdaş bir marka olan MSC Cruises, 19 gemilik modern bir filoya ve yeni gemilerden oluşan büyük bir geleceğe yönelik küresel yatırım portföyüne sahiptir. Filonun 2025 yılına kadar 23 yolcu gemisine çıkması ve 2030 yılına kadar altı gemi siparişi seçeneği sunulması bekleniyor.

MSC Cruises, konuklarına uluslararası yemeklerin, birinci sınıf eğlencenin, ödüllü aile programlarının ve gemideki en son kullanıcı dostu teknolojinin keyfini çıkarabilecekleri, Şirketin Avrupa mirasından ilham alan, zenginleştirici, sürükleyici ve güvenli bir gemi yolculuğu deneyimi sunuyor. MSC Cruises'ın seyahat programları ve gemilerindeki deneyimler hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen buraya bakın.

Şirket'in bir numaralı önceliği, konuklarının ve mürettebatının yanı sıra gemilerinin hizmet verdiği noktalardaki toplulukların sağlığı ve güvenliği olmuştur. Ağustos 2020'de MSC Cruises, denize dönen ilk ana hat olmak için yeni, kapsamlı ve sağlam bir sağlık ve güvenlik protokolünü uygulamaya koydu. MSC Cruises'ın sağlık ve güvenlik protokolü hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen buraya bakın.

MSC Cruises, 2050 yılına kadar faaliyetlerinde net sıfır emisyon elde etmek için uzun vadeli bir hedefle çevre yönetimine kendini uzun süredir adamıştır. Şirket ayrıca, hızlandırılmış gelişimlerini desteklemek amacıyla yeni nesil çevresel denizcilik teknolojilerine önemli bir yatırımcıdır

Fotoğraf ve Videolar

MSC Cruises Gemileri