Ünlü Eclipse® Concierge Class ve spadan ilham alan AquaClass® dahil olmak üzere şık konaklama birimlerinde Blu'da özel yemeklerle rahatlayın. Ve lüksün son noktası, ayrıcalıklı sığınak, özel restoran ve 7/24 dinlenme salonu içeren The Retreat®. Michelin yıldızlı şefimizin hazırladığı menülerle seçkin restoranlarda dünya mutfağından ilham alan mutfağın tadını çıkarın. Passport Bar, Martini Bar veya World Class Bar'da kadeh kaldırın. The Lawn Club'da sonsuz okyanus manzarasının keyfini çıkarın, biraz güneş alın ve ½ dönümlük gerçek çim üzerinde en sevdiğiniz açık hava oyunlarını oynayın. Duyularınızı canlandıracak rahatlatıcı bakımların sunulduğu The Spa'da kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Küresel Mutfak Elçimiz Şef Daniel Boulud tarafından tasarlanan beş çeşitli inanılmaz yemeğin tadını çıkarın. Gemideki deneyimler arasında en iyi butiklerden alışveriş ve Sıcak Cam dersleri ve tiyatro etkinlikleri dahil ailece eğlenceli aktiviteler de yer alıyor. Yelken açın ve yepyeni bir dinlenme ve rahatlama düzeyini keşfedin. Celebrity Eclipse, daha iyi bir tekne deneyimi için size yüksek hızlı bağlantı sunmak üzere dünyanın en gelişmiş geniş bant uydu interneti Starlink ile yola çıkıyor.

Retreat® bir yer değil. Bu bir hoşluk değil. Bu bir hizmet değil. Bunların hepsi ve daha fazlası. Retreat'te bir uşak, özel bir restoran ve özel bir salon bulunmaktadır. The Retreat'in konuğu olarak, özel bir restoran ve ayrıcalıklı salonun yanı sıra, birinci sınıf içecekler ve birinci sınıf Wi-Fi ile başlayan, özenle seçilmiş olanakların uzun bir listesinin keyfini çıkaracaksınız. Unutulmaz bir tatil için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmanızı sağlayan profesyonellerden oluşan özel bir ekiple bir araya gelen The Retreat, dünyayı keşfetmeniz için lüks bir yoldur.

Lüks konaklama seçeneklerimiz, konaklamanızı sıcak ve davetkar kılmak için ustaca yaratılmıştır. Şık tasarımın tadını çıkarın. Enfes yatak takımlarına dalın. Nefes kesen manzaraların tadını çıkarın. Dünyanın lüks konforla geçişini izleyin.

Tatilde ne yediğiniz neredeyse nereye gittiğiniz kadar önemlidir ve her Celebrity tatilinde bu ikisini mükemmel bir şekilde bir araya getiriyoruz. Yemek deneyiminizin büyüleyici kokuları ve lezzetleri, masanızdan bile kalkmadan sizi yeni mekanlara taşıyacak. Celebrity Eclipse'de eşi benzeri olmayan bir mutfak yolculuğuna çıkacaksınız. Özel restoranlar ve çeşitli bar ve salonların yer aldığı her deneyim, damak tadınızı heyecanlandıracak ve daha fazlasını istemenizi sağlayacaktır. Menülerimiz Michelin yıldızlı şef Cornelius Gallagher tarafından hazırlanıyor ve dünya çapında ziyaret ettiğimiz muhteşem bölgelerden ilham alıyor. Küresel Mutfak Elçimiz, dünyaca ünlü şef Daniel Boulud, Luminae misafirleri için yeni, özel imzalı yemekler de yaratıyor ve Chef's Table deneyiminde her damak zevkini memnun edecek bir şeyler var. Yerel kaynaklı malzemeler kullanılarak günlük olarak taze yemekler hazırlayan, gemideki en iyi aşçılarımızla birlikte, denizde en iyi yemek deneyimini yaşayacaksınız.

Nihai refah düzeyinizi bulmanın, okyanusu arka planınız olarak kullanmaktan daha iyi bir yolu yoktur. Kaşmirden yapılmış özel eXhale® yatağımızda inanılmaz bir gece uykusuyla bütünsel sağlıklı yaşam yolculuğunuza başlayın. Denize ilk çıkan fitness programlarıyla endorfinlerinizin akmasını sağlayın. Spa'ya kaçın ve ziyaret ettiğimiz yerler kadar benzersiz olan Destinasyondan Esinlenen Bakımlar da dahil olmak üzere 120'den fazla gençleştirici bakımı keşfedin. The Spa'nın kalbinde yer alan SEA Thermal Suite ve Persian Garden, duyulara yönelik oyun alanlarıdır ve AquaClass® kamaralarımızın ve Aqua Sky Süitlerimizin konukları için ücretsizdir. Kilometrelerce denizde zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu beslemek için ihtiyacınız olan her şeyi düşündük.​