Celebrity Millennium® nefes kesen geliştirmeleriyle gemi seyahati dünyasında daha da fazla ses getiriyor ve şu anda Forbes Seyahat Rehberi tarafından Dört Yıldızlı Derecelendirme alan dünyadaki ilk yolcu gemilerinden biri. Yepyeni kamaraların eklenmesinden, gemi genelinde tasarım konseptlerinin ve teknolojinin geliştirilmesinden, The Retreat Sundeck ve The Retreat Lounge gibi özel bir deneyim olan The Retreat®'in eklenmesine kadar, değişim olağanüstüdür. Ödüllü Luminae'mizle birleşen bu yeni mekanlar kesinlikle memnun edecektir. Sizi kelimenin tam anlamıyla lüks içinde saracak Cashmere™ Yataklara sahip yeni eXhale® yatak takımına geçin. Tamamen yeni banyo modernizasyonlarına hayret edin. Ana yemek odası, Oceanview Café, Sunset Bar ve Rendezvous Lounge dahil olmak üzere yeniden tasarlanmış restoran ve salonlarda şarap içip yemek yiyin. Yeni tasarlanan spa'da duyularınızı teslim edin. Yeni perakende butiklerden alışveriş yapın. Celebrity Millennium'da dünyayı deneyimleme şeklinizi değiştirin. Celebrity Millennium, daha iyi bir tekne deneyimi için size yüksek hızlı bağlantı sunmak üzere dünyanın en gelişmiş geniş bant uydu interneti Starlink ile yola çıkıyor.

Lüks tatil deneyimlerinde son nokta olan The Retreat®'e hoş geldiniz. Retreat bir yer değil. Bu bir hoşluk değil. Bu bir hizmet değil. Bunların hepsi ve daha fazlası. The Retreat, her muhteşem süiti, özel bir restoranı, özel bir salonu ve herhangi bir üst düzey tatil köyüne rakip olabilecek bir güneşlenme terasını içeren benzersiz bir tatil deneyimidir. The Retreat'in konuğu olarak, özel bir restoran ve ayrıcalıklı salonun yanı sıra, birinci sınıf içecekler ve birinci sınıf Wi-Fi ile başlayan, özenle seçilmiş olanakların uzun bir listesinin keyfini çıkaracaksınız. Unutulmaz bir tatil için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmanızı sağlayacak profesyonellerden oluşan özel bir ekiple eşleştirildi.

Celebrity Millennium®'daki her süit ve kamarayı tamamen yeniden tasarladık. Dünyanın en iyi butik otellerine rakip olacak taze ve yeni bir görünüm, ustaca tasarlanmış depolama alanı, tamamen yeni banyolar ve lüks Cashmere™ Yatak içeren eXhale® yatak takımları ile konaklama odalarımızın her detayı yükseltilmiş, her konfor rafine edilmiştir.

Muhteşem lezzet çeşitlerinin ve her ruh halinize uygun çok çeşitli restoranların keyfini çıkarın. Menülerimiz ziyaret ettiğimiz inanılmaz bölgelerden ilham alıyor ve onlardan ilham alıyor

Nihai refah düzeyinizi bulmanın, okyanusu arka planınız olarak kullanmaktan daha iyi bir yolu yoktur. Kaşmirden yapılmış özel eXhale® yatağımızda inanılmaz bir gece uykusuyla bütünsel sağlıklı yaşam yolculuğunuza başlayın. Denize ilk çıkan fitness programlarıyla endorfinlerinizin akmasını sağlayın. Spa'ya kaçın ve ziyaret ettiğimiz yerler kadar benzersiz olan Destinasyondan Esinlenen Bakımlar da dahil olmak üzere 120'den fazla gençleştirici bakımı keşfedin. The Spa'nın kalbinde yer alan SEA Thermal Suite ve Persian Garden, duyulara yönelik oyun alanlarıdır ve AquaClass® kamaralarımızın ve Aqua Sky Süitlerimizin konukları için ücretsizdir. Kilometrelerce denizde zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu beslemek için ihtiyacınız olan her şeyi düşündük.​

Bu parlak yıldız, modern bir makyajla parlıyor. Celebrity Millennium® artık gemi seyahati dünyasında daha da fazla ses getiriyor. Yepyeni kamaraların eklenmesinden, gemi genelinde tasarım konseptlerinin ve teknolojinin yükseltilmesinden, The Retreat Sundeck ve The Retreat Lounge gibi özel bir deneyim olan The Retreat®'in eklenmesine kadar, değişim olağanüstüdür. Ödüllü Luminae'mizle birleşen bu yeni mekanlar kesinlikle memnun edecektir. Sizi kelimenin tam anlamıyla lüks içinde saracak Cashmere™ Yataklara sahip yeni eXhale® yatak takımına geçin. Tamamen yeni banyo modernizasyonlarına hayret edin. Ana yemek odası, Oceanview Café, Sunset Bar ve Rendezvous Lounge dahil olmak üzere yeniden tasarlanmış restoran ve salonlarda şarap içip yemek yiyin. Yeni tasarlanan spa'da duyularınızı teslim edin. Yeni perakende butiklerden alışveriş yapın. Celebrity Millennium'da dünyayı deneyimleme şeklinizi değiştirin.