Klasik deniz kaplamaları, modern olanaklar ve muhteşem bir sanat koleksiyonu, Zuiderdam'ı yıllık Büyük Dünya Yolculuğumuzun sürekli favorisi ve yeni evi yapıyor. Çok sayıda zenginleştirme ve eğlence aktivitesi, konukları bu yolcu gemisinde uyandıkları andan itibaren devam ettiriyor. Yemek söz konusu olduğunda, Pinnacle Grill'de biftekten Dive-In'de hamburger ve patates kızartmasına ve Canaletto'da enfes İtalyan mutfağına kadar herkes için seçenekler var. Rolling Stone Lounge ve Billboard Onboard gibi müzik kulüplerinde tüm akşam en sevdiğiniz şarkıları dinleyin.

  • BBC Earth ile ortaklığımız, onların yenilikçi ve nefes kesici programlarını Dünya Sahnesi'ne getiriyor. BBC Earth'ün inanılmaz vahşi yaşam görüntüleri büyük ekranı doldururken, ödüllü film müzikleri canlı icra ediliyor. Size gezegene yeni bir bakış açısı kazandıracak unutulmaz bir deneyim.
  • Professional Pickleball Association'ın özel yolcu gemisi ortağı Holland America Line ile ABD'de en hızlı büyüyen sporu oynayın. Tüm yolcu gemilerimizde üst güverteden harika manzaralara sahip pickleball kortları bulunur. Ekipman ve kortlar, hava izin verdiği sürece her zaman bir maç için kullanılabilir. Denizde bir pickleball turnuvasına katılın ve vuruş atışınızı test edin. 2023 baharından itibaren ücretsiz başlangıç ​​derslerinde temel bilgileri öğrenin. Hatıra başlangıç ​​kitleri yakında perakende mağazalarımızda satışa sunulacak - hevesli oyuncular için hediye veya hatıra olarak satın alın, böylece pickleball yolculuğu anılarınızı her zaman hatırlayabilirsiniz.
  • Yenilenin, Rahatlayın ve Gençleşin Denizde geçirdiğiniz sakin bir gün boyunca, Greenhouse Spa & Salon® gibi birkaç yer tazelenmenize, rahatlamanıza ve gençleşmenize yardımcı olur. Bu cennet inziva yeri, ünlü spa ritüelleri ve iyileştirici dokunuşlarla sağlığınızın her yönünü besler. Spada, birinci sınıf, doğal kaynaklı içerikler içeren yüz bakımları ile cildinizi şımartın. Dünyanın dört bir yanından toplanan, zamana saygı duyulan, uygulamalı masaj tekniklerini kullanan masaj uygulamalarıyla vücudunuzu da besleyin.
  • Holland America Line geminizin Kumarhanesi çok çeşitli oyun seçenekleri sunar. İster kumar makinelerini tercih edin, ister blackjack veya pokerde şansınızı denemek isteyin, bayilerimiz ve personelimiz ücretsiz eğitim vermeye hazırdır ve birçok ilgi çekici turnuva seçeneği sunuyoruz. Kumarhane sadece denizde açıktır.
  • Gemideki en büyük tiyatro olan World Stage, gece ve gündüz çeşitli performanslara ev sahipliği yapıyor. Özel EXC® Talk ders serimiz, yerel uzmanlar tarafından anlatılan ve Cruise & Travel Direktörünüz tarafından anlatılan büyüleyici bölgesel hikayeler içerir. Akşamları Step One Dance Company, vokalist Cantaré, BBC Earth in Concert ve daha fazlası sahne alıyor. Koningsdam, Nieuw Statendam ve Rotterdam, sizi iki katlı, panoramik bir LED ekranla muhteşem bir görüntü ve sesle çevreleyerek World Stage deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyor.
  • Holland America Line'ın gençlik etkinlikleri programı Çocuk Kulübü, tam zamanlı, profesyonel eğitimli bir personel tarafından denetlenen 3-17 yaş arası çocuklar ve gençler için bir dizi eğlenceli etkinlik sunar. Sanat ve zanaat, spor, video oyunu yarışmaları, çöpçü avları, zorlu takım oyunları ve temalı partiler için kendi yaşlarındaki diğer çocuklara katılma fırsatı bulacaklar. Not: Tüm Efsanevi ve Büyük Yolculuklar dahil 25 gün ve üzeri tekne turlarında Çocuk Kulübü sunulmamaktadır. Gemide olabilecek tüm çocuklar için bu uzun yolculuklar boyunca çeşitli çocuk aktiviteleri sunacağız.
  • En yeni kardiyo ve ağırlık makineleriyle donatılmış profesyonel kadrolu Fitness Merkezine uğrayın. Salonda bisiklete binme, Pilates ve daha fazlası üzerine derslerimizden birini deneyin veya kendi hızınızda egzersiz yapın. Ayrıca basketbol ve voleybol sahaları ile iki serinletici havuz (belirli gemilerde mevcuttur) bulacağınız güvertede temiz hava alabilir ve egzersiz yapabilirsiniz. Bazı sınıfların nominal bir ücreti olabilir.
  • Altı seçkin dansçıdan oluşan Step One Dance Company, iki benzersiz gösteri oluşturmak için yüksek kaliteli dansı teknolojiyle harmanlayan önemli koreografların eserlerini sunan Holland America Line filosunu geziyor.