Çarpıcı Edge® Serimizdeki ilk gemi olan Celebrity Edge®, artık Forbes Seyahat Rehberi'nden Tavsiye Edilen Derecelendirme alan denizdeki ilk tatil yerlerinden biri. Celebrity Edge, gemi tasarımına yaklaşımımızda bir dönüm noktasını temsil ediyor. İlk eskizlerden bu tasarımların sanal gerçeklik ortamında deneyimlenmesine kadar her adım 3 boyutlu olarak yapıldı. İnanılmaz yeni Magic Carpet®'ten yeni 2 katlı Edge Villalarımızdaki özel dalma havuzlarına kadar, denizdeki en zarif gemiyi tasarlayabiliriz. Eşsiz dışa bakan tasarım, geleneksel gemi tasarımından kopuyor. Gemide, Infinite Verandas®'lı Edge Kabinlerimizden, gidilecek yerlerin daha da güzel manzarasını ve ışıltısını sunan, yeniden tasarlanmış, teraslı havuz güvertemize kadar çeşitli alanlarda, denizle ve ziyaret edeceğiniz yerlerle daha bağlı hissedeceksiniz. okyanus. Celebrity Edge, daha iyi bir uçak içi deneyimi için size yüksek hızlı bağlantı sunmak üzere dünyanın en gelişmiş geniş bant uydu interneti olan Starlink ile yola çıkıyor.

YAŞAM ALANININ İÇİ VE DIŞI ARASINDAKİ SINIRLARI KALDIRMAK

Harika yenilikler, dilediğiniz zaman denize açık erişim imkanı sağlıyor. En son teknoloji, kamaranızdaki, süitinizdeki veya villanızdaki neredeyse her konfor özelliğini hassas bir şekilde ayarlamanıza olanak tanır. Yeniden tasarlanan alanlarda daha geniş oturma alanları, daha büyük banyolar ve odalarımızın %99'unda kral boy yatak (birinci sınıf gemi seyahati hatları için sektörde bir ilk) ve Celebrity'nin Cashmere™ Yatak içeren eXhale® yatak takımları yer alıyor. Celebrity filosundaki en geniş kabin yelpazesine sahip olan Celebrity Edge®'de tatil ihtiyaçlarınız için mükemmel bir oda var. Dünyayı kendi başına keşfetmeyi seven modern gezginler için tasarlanan yeni Tek Kişilik Kabinlerimizden, mükemmel derecede konforlu Panoramik Okyanus Manzaralı Kabinlerimize kadar. 178 olası bağlantılı kamara seçeneği, ailelerin ve arkadaşların bir araya gelip modern konforla uzaklaşmasını her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Kombinasyonlar arasında Infinite Verandas®'ın birbirine bağlandığı iki bitişik Edge Devlet Odası ve 10 kişinin rahatça uyuyabileceği en büyük benzersiz kombinasyonumuzu oluşturmak için birbirine bağlanan Iconic Süit ve Royal Süit yer alıyor. Yeni Edge Class konaklama birimlerimizin tasarımını ünlü iç mimar Kelly Hoppen üstlendi. Vizyonu, dünyadaki en güzel manzaraya açılan davetkar, hoşgörülü bir kentsel dairenin samimiyetini çağrıştırıyor. Kelly'nin muazzam tarzıyla Celebrity Edge'deki her kabin, evinizden uzaktaki eviniz demekten mutluluk duyacağınız geniş bir sanat eseridir.

Denizde en iyi yemek deneyimi - dönem. Dünyanızı açan birinci sınıf restoranlar. Celebrity Edge®'i dünyayı deneyimleme şeklinizi değiştirmek için tasarladık ve mutfak felsefemiz de aynı düşünce çizgisini takip ediyor. Odak noktamızı ziyaret ettiğimiz destinasyonlara çevirdik ve dünyanın lezzetlerini yanınıza aldık. Michelin yıldızlı bir şefin hazırladığı 29 benzersiz yiyecek ve içecek deneyimi, tüm duyularınıza farklı şekillerde hitap ediyor. Denizde veya karada buna benzer bir yemek deneyimi daha bulamazsınız. Aşağıda restoran ve bar mekanlarımızın her birini daha ayrıntılı olarak keşfedin ve Celebrity Edge'de olağanüstü bir gemi yolculuğu rezervasyonu yaparak macera iştahınızı tatmin edin.

Gençleşmek için Yükselin veya Dinlenin. Nihai refah düzeyinizi bulmanın, okyanusu arka planınız olarak kullanmaktan daha iyi bir yolu yoktur. Kaşmirden yapılmış özel eXhale® yatağımızda inanılmaz bir gece uykusuyla bütünsel sağlıklı yaşam yolculuğunuza başlayın. Denize ilk çıkan fitness programlarıyla endorfinlerinizin akmasını sağlayın. Spa'ya kaçın ve ziyaret ettiğimiz yerler kadar benzersiz olan Destinasyondan Esinlenen Bakımlar da dahil olmak üzere 120'den fazla gençleştirici bakımı keşfedin. The Spa'nın kalbinde yer alan SEA Thermal Suite ve Persian Garden, duyulara yönelik oyun alanlarıdır ve AquaClass® kamaralarımızın ve Aqua Sky Süitlerimizin konukları için ücretsizdir. Kilometrelerce denizde zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu beslemek için ihtiyacınız olan her şeyi düşündük.​

Modern maceracılar için seyahat, seyircili bir spor değildir. Konfor ve tarzdan ödün vermeden yeni destinasyonlara ve kültürlere tamamen dalmakla ilgilidir. Celebrity Cruises® bunu biliyor. Sonuçta lüks seyahatin standardını biz belirliyoruz. Ve şimdi, gemiden başlayarak varış noktası deneyimini daha da etkileyici hale getirdik. Celebrity Edge®, dışa bakan benzersiz tasarımından deniz seviyesinden 13 kat yüksekliğe ulaşan sektörde bir ilk olan Magic Carpet®'e kadar geleneksel gemi tasarımından ayrılıyor. Burada öngörülebilirlik ve gelenek ortadan kaldırılarak lüks deniz yolculuğu özüne geri dönüyor: sizi rahatlatan, yenilenen ve etrafınızdaki dünyadan ilham alan basit, güzel, yaratıcı karşılaşmalar.

Toplanacak dönüştürücü bir alan. İtalya'nın meydanlarından ve iyi yaşamın tadını çıkarmak için bir araya gelen herkesin canlandırıcı enerjisinden ilham alan görkemli, açık, üç katlı bir mekanı deneyimleyin. Popüler Martini Bar'ımız, Café al Bacio ve yeni Grand Plaza Café'nin yanı sıra inanılmaz özel restoranlarımıza ev sahipliği yapan Grand Plaza, Celebrity Edge'deki en iyi buluşma yeridir.

Ünlülerin eğlence dünyasına dalın. Celebrity Edge'de eğlence sizi her fırsatta kuşatıyor ve tatilinizi yolculuğun her anında unutulmaz bir maceraya dönüştürüyor. Özel marka ortaklıklarının ve ödüllü yapımların ilgi çekici, ileri görüşlü performansları, size denizde ve ötesinde en iyi eğlenceyi sunmak için Celebrity Edge'in yenilikçi tasarımıyla kusursuz bir şekilde birleşiyor.

Celebrity Edge'in pek çok özelliği gibi Eden de modern seyahatte başka bir devrimi temsil ediyor. Doğanın o kadar var olduğu bir alan ki buna “yaşayan oda” diyoruz. O kadar çok yönlü ve yenilikçi bir deneyim ki, denizde ya da hiçbir yerde bunun gibisini bulamazsınız. Ve Eden'e yapılan hiçbir ziyaret asla birbirinin aynısı olmaz.

Geniş okyanus manzaralarını ve manzaraları odak noktası haline getiren asimetrik, yeniden tasarlanmış, dışa bakan Havuz Güvertesi ile; Sadece yetişkinlere özel bir sığınak olan Solaryum ve hareketli bir şehir mahallesindeki gizli bir cep parkı gibi olan Çatı Bahçesi - denizden kilometrelerce uzakta olan Resort Deck, su üzerindeki diğer hiçbir dış mekan alanına benzemez. Veya dünyanın herhangi bir yerinde

Gemiye adım atın ve en büyük ve en iyi kara tabanlı kumarhanelere rakip olan Vegas tarzı kumarhaneye doğru ilerleyin. Sigara içilmeyen bir ortamda çeşitli oyunlar ile filo genelinde mevcut 2.015'ten fazla slot oyunu ve 148 masa oyunundan oluşan mükemmel bir seçimin keyfini çıkaracaksınız. Ayrıca, oynadığınız her oyunda puan kazanmaya başlamak için anında casino ödül programı Blue Chip Club'a üye olursunuz. Denizdeki fantastik kumarhane heyecanları ve maceralarıyla dolu bir dünyayı keşfedin. Daha iyi oranlar, özel limitler, geç saatler ve Şans Şansı yanınızdayken, olağanüstü bir gemi yolculuğu tatilinde yaşayacağınız heyecan verici kumarhane deneyimlerinin sınırı yok.

Erişilebilir Kabinler Görme ve İşitme Engelliler Tıbbi İhtiyaçlar Otizm Dostu Seyir Erişilebilir Kıyı Gezileri Hizmet Hayvanları Ev Engelsiz Yolculuklar Erişilebilir Gezi Detaylara olan yoğun ilgimiz, sınır tanımayan bir tatil deneyimi yaratıyor. Tüm misafirlerimize kolay gemi erişimi ve rakipsiz bir gemi seyahati tatili sunmak için her türlü çaba gösterilmektedir. Özel ihtiyaçlara sahip yolcu gemileri arayışınız burada sona eriyor.