Bu Parlak Yıldız Modern Bir Yenilenmeyle Parlıyor Celebrity Silhouette®'e yelken açın ve her fırsatta muhteşem geliştirmeleri keşfedin. O kadar muhteşem dönüştürülmüş kamaralarda dinleneceksiniz ki, odanızdan hiç çıkmak istemeyebilirsiniz. Yeni tasarlanan Passport Bar'da veya havalı ve rahat bir mekan olan yeni Craft Social Bar'da kadeh kaldırmak için bir araya gelin. En gözde tasarımcıların yer aldığı heyecan verici yeni butiklerden alışveriş yapın. Ve The Spa on Silhouette, yeni spa bakım odaları, yeni döşemeler ve çok daha fazlasıyla gençleşmeyi yeni boyutlara taşıyor. Celebrity Silhouette'teki bir sonraki tatiliniz artık her zamankinden daha da büyüleyici olacak. Dünyanın en iyi premium yolcu gemisinin nasıl her zamankinden daha inanılmaz hale geldiğini keşfedin. Celebrity Silhouette, size daha iyi bir tekne deneyimi için yüksek hızlı bağlantı sunmak üzere dünyanın en gelişmiş geniş bant uydu interneti olan Starlink ile yola çıkıyor.

Retreat® bir yer değil. Bu bir hoşluk değil. Bu bir hizmet değil. Bunların hepsi ve daha fazlası. The Retreat, her muhteşem süiti, özel bir restoranı ve herhangi bir üst düzey tatil köyüne rakip olabilecek özel bir salonu içeren benzersiz bir tatil deneyimidir. The Retreat'in konuğu olarak, özel bir restoran ve ayrıcalıklı salonun yanı sıra, birinci sınıf içecekler ve birinci sınıf Wi-Fi ile başlayan, özenle seçilmiş olanakların uzun bir listesinin keyfini çıkaracaksınız.

Lüks Konaklama Heyecan verici keşif günleri, yeniden şarj edilecek olağanüstü alanları hak ediyor. Şık tasarımın tadını çıkarın. Enfes yatak takımlarına dalın. Nefes kesen manzaraların tadını çıkarın. Lüks koltuğunuzdan dünyanın süzülüşünü izleyin.

Tatilde ne yediğiniz neredeyse nereye gittiğiniz kadar önemlidir ve her Celebrity tatilinde bu ikisini mükemmel bir şekilde bir araya getiriyoruz. Yemek deneyiminizin büyüleyici kokuları ve lezzetleri, masanızdan bile kalkmadan sizi yeni mekanlara taşıyacak. Celebrity Silhouette'te eşi benzeri olmayan bir mutfak yolculuğuna çıkacaksınız. Özel restoranlar ve çeşitli bar ve salonların yer aldığı her deneyim, damak tadınızı heyecanlandıracak ve daha fazlasını istemenizi sağlayacaktır. Menülerimiz Michelin yıldızlı şef Cornelius Gallagher tarafından hazırlanıyor ve dünya çapında ziyaret ettiğimiz muhteşem bölgelerden ilham alıyor. Küresel Mutfak Elçimiz, dünyaca ünlü şef Daniel Boulud, Luminae misafirleri için yeni, özel imzalı yemekler de yaratıyor ve Chef's Table deneyiminde her damak zevkini memnun edecek bir şeyler var. Yerel kaynaklı malzemeler kullanılarak günlük olarak taze yemekler hazırlayan, gemideki en iyi aşçılarımızla birlikte, denizde en iyi yemek deneyimini yaşayacaksınız.

Gençleşmek için Yükselin veya Dinlenin. Nihai refah düzeyinizi bulmanın, okyanusu arka planınız olarak kullanmaktan daha iyi bir yolu yoktur. Kaşmirden yapılmış özel eXhale® yatağımızda inanılmaz bir gece uykusuyla bütünsel sağlıklı yaşam yolculuğunuza başlayın. Denize ilk çıkan fitness programlarıyla endorfinlerinizin akmasını sağlayın. Spa'ya kaçın ve ziyaret ettiğimiz yerler kadar benzersiz olan Destinasyondan Esinlenen Bakımlar da dahil olmak üzere 120'den fazla gençleştirici bakımı keşfedin. The Spa'nın kalbinde yer alan SEA Thermal Suite ve Persian Garden, duyulara yönelik oyun alanlarıdır ve AquaClass® kamaralarımızın ve Aqua Sky Süitlerimizin konukları için ücretsizdir. Kilometrelerce denizde zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu beslemek için ihtiyacınız olan her şeyi düşündük.​ Deniz Termal Süit & İran Bahçesi Fitness Merkezi Spa